Realizace: od 1.10.2022 do 30.9.2023
Číslo projektu: 62500-2022-004-AG5-0026
Kontaktní osoba: Lenka Javoříková

V září 2023 jsme dokončili projekt Smart Klubíčko, jehož cílem bylo nás posunout a zdokonalit ve využití stávajících nástrojů. Proběhla 4 on-line školení na míru, kde se zaměstnanci a lektoři seznámili s prostředím Google Workspace, učili se pracovat s kalendářem, diskem, sdílenými dokumenty a tabulkami. V rámci projektu došlo k optimalizaci procesů, nastavení uživatelských účtů v organizaci, vyčištění stávající databáze, optimalizaci zabezpečení. Máme zabezpečenější přístupy nejen k webové stránce, ochranu proti SPAMU, ale i mnohé další.

Velké díky patří Markétě Ubíkové a Ondřeji Krupovi, certifikovaným lektorů Google. Děkujeme za rady, podporu a trpělivost.

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Implementation from: 1. 10. 2022 until 30. 9. 2023
Project number: 62500-2022-004-AG5-0026
Contact Person: Lenka Javoříková

Project Smart Klubíčko has been successfully finished in September 2023. The main goal was to move forward and improve the use of existing tools. We were introduced to the Google Workspace environment, learnt to work with the calendar, disk, shared documents and spreadsheets. As part of the project, processes were optimized, user accounts were set up within the organization, the existing database was cleaned, and security was optimized. We have more secure access to the website, SPAM protection, and many others.

Many thanks to Markéta Ubíková and Ondřej Krupa, certified Google lecturers, for your advice, support and patience.

The project is being supported by the Open Society Fund Prague from the Active Citizens Fund. The programme promotes citizens’ active participation in the public life and decision making and builds capacities of civil society organizations. The Active Citizens Fund is financed from the EEA and Norway Grants.

Nadace OSF

Active Citizens Fund